Kosmetyki

Najczęściej kupowane

Ostatnio przeglądane

MYDŁO MIKROORGANICZNE 500ml

Nowy

Wysyłka już od 15zł

30,00 zł

Więcej informacji

Zawiera suplementy o właściwościach regenerujących: pożyteczną mikroflorę, melasę z trzciny cukrowej i puder bioceramiczny.

Kompozycja tworzy delikatny kosmetyk do pielęgnacji ciała i włosów.

Pożyteczna mikroflora (ProBio Emy™)*
  • pomaga utrzymywać równowagę fizjologiczną skóry, nadając jej neutralne pH,
  • ma działanie dezynfekujące,
  • jej właściwości biologiczne są pomocne przy likwidacji procesów gnilnych i chorobotwórczych.
  • przyspiesza i ułatwia gojenie się ran powierzchniowych skóry.

Melasa z trzciny cukrowej to zapomniany, lecz cenny środek kojący i odżywczy (w przeszłości służyła do dezynfekcji i przyspieszania trudno gojących się ran). Zawiera mikroelementy przywracające jędrność skórze.
Puder bioceramiczny (glinka) o własnościach antyoksydacyjnych stabilizuje i wzmacnia działanie pożytecznych mikroorganizmów. Delikatnie wygładza i złuszcza naskórek.  

Testowane mikrobiologicznie i dermatologicznie. Szczególnie polecane dla osób o wrażliwej skórze.


Mydło Mikroorganiczne zgodnie z opiniami użytkowników może być pomocne w walce z łupieżem, przy problemach skórnych, w higienie intymnej, przy kondycjonowaniu osłabionych, bądź zniszczonych włosów. Sprawdzono również jego przydatność w higienie małych dzieci.

Idea organicznych kosmetyków sięga czasów pierwszych mydeł wykonanych z drzewnego popiołu i tłuszczu zwierzęcego. Naturalnie ,,zanieczyszczone” stymulowały odporność oraz były łagodne dla skóry używających i …dla przyrody. Inspiracją powrotu do tradycji takiego wzbogacania kosmetyków stała się ProBiotechnologia SCD, oferująca ekologii proste metody pracy nad przywracaniem równowagi biologicznej w środowisku.

* Obecność ProBio Emów™ w kosmetykach, środkach higieny czy produktach do utrzymywania czystości łagodzi skutki ujemnego oddziaływania chemii nie tylko na nasze ciała, ale także przyspiesza rozkład substancji chemicznych w ściekach.

Opinie

Napisz opinię

MYDŁO MIKROORGANICZNE 500ml

MYDŁO MIKROORGANICZNE 500ml

Napisz opinię

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

11 innych produktów w tej kategorii: