Żeń-Szeń

Najczęściej kupowane

Ostatnio przeglądane

Żeń-Szeń Syberyjski - pocięty 100g

Nowy

Wysyłka już od 15zł

14,00 zł

Więcej informacji

Eleuterokok kolczasty (Eleutherococcus senticosus) wykazuje działanie tonizujące i wzmacniające; poprawia sprawność umysłową i fizyczną, ma działanie adaptogenne.

 

SKŁAD:

Najważniejsze substancje aktywne to eleuterozydy (eleuterozydy A, B, B1, C, D, E, F), są to związki należące do glukozydów, galatkozydów i glukopiranozydów.

 

DZIAŁANIE:

Eleuterozydy pobudzają ośrodkowy układ nerwowy, zwiększają zdolności adaptacyjne organizmu, podnoszą wydolność psychiczną i fizyczną. Poprawiają ogólne samopoczucie, wywierają wpływ immunostymulujący, zwiększają tolerancję na stres. Eleuterozydy nasilają i aktywują procesy detoksykacji (odtruwania) i wydalania szkodliwych metabolitów.

 

ZASTOSOWANIE:

Usprawniają procesy uczenia się, koncentracji, przypominania. Podnoszą aktywność życiową po wielomiesięcznym regularnym zażywaniu. Stosowany jest jako naturalny środek dopingujący psychicznie i fizycznie, w celu podniesienia zdolności uczenia, usprawnienia przypominania i kojarzenia informacji, podniesienia odporności organizmu na choroby i stres. Podawany osobom starszym i dzieciom. Niekiedy zalecany również przy impotencji i zaburzeniach hormonalnych (chodzi o układ dokrewny wydzielający hormony sterydowe).

Eleuterozydów nie należy zażywać popołudniu, bowiem powodują bezsenność.

Opinie

Napisz opinię

Żeń-Szeń Syberyjski - pocięty 100g

Żeń-Szeń Syberyjski - pocięty 100g

Napisz opinię

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

3 innych produktów w tej kategorii: