Witaminy i minerały

Najczęściej kupowane

Ostatnio przeglądane

KWAS L-ASKORBINOWY Z KAPUSTY 280g

Nowy

Wysyłka już od 15zł

40,00 zł

Więcej informacji

Kwas L-Askorbinowy, Witamina C z Kapusty Kiszonej 280 g Skarby Gai - Suplement diety.

Produkt pozyskany z kapusty i naturalnych składników roślinnych dzięki czemu ma dużo łagodniejszy i przyjemniejszy cytrynowy smak. Wyprodukowany metodą dwustopniowej BI-Fermentacji.

Witamina C nie powoduje podrażnienia błon śluzowych żołądka. Witamina C ma postać białego, bardzo drobnego proszku. Cechuje się wysoką higroskopijnością. Bardzo dobrze i stosunkowo szybko rozpuszcza się z wodzie.

Proces produkcyjny (ekstrahacji kapusty do postaci drobnego białego proszku) jest całkowicie naturalny i odbywa się bez użycia chemii. Kapusta to bardzo popularny składnik codziennej diety. Jest lubiana i ceniona przez miliony Polaków. Dlatego nasz kwas L-askorbinowy wzbudza zainteresowanie wszystkich tych konsumentów, którzy cenią smak i walory zdrowotne tego warzywa.


Skład:
kwas L-Askorbinowy 100 %


Zalecane spożycie:
Doustnie 3 g dziennie (1/2 płaskiej łyżeczki od herbaty). Proszek dokładnie wymieszać z wodą lub sokiem i wypić. Stosować rano lub 30 minut przed posiłkiem.

Uwagi:

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.  Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia są ważne dla zachowania dobrego stanu zdrowia. Kwas L-askorbinowy nie jest preparatem leczniczym wg norm prawa farmaceutycznego.

Opinie

Napisz opinię

KWAS L-ASKORBINOWY Z KAPUSTY 280g

KWAS L-ASKORBINOWY Z KAPUSTY 280g

Napisz opinię

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

16 innych produktów w tej kategorii: