Stawy, Układ Kostny

Najczęściej kupowane

Ostatnio przeglądane

MSM-SIARKA ORGANICZNA 250g

Nowy

Wysyłka już od 15zł

30,00 zł

Więcej informacji


MSM to naturalnie występujący związek siarki, który wspomaga liczne procesy biochemiczne organizmu. Jest składnikiem diety biorący udział w wielu procesach metabolicznych niezbędnych dla regeneracji i odżywiania komórek. Siarka stanowi jeden z podstawowych pierwiastków w organizmie. Bez odpowiedniej ilości organizm nie potrafiłby wytworzyć zdrowych i poprawnie funkcjonujących komórek. Przy niedoborze związków siarki w organizmie pojawiają się różne choroby, dolegliwości, bóle oraz alergie. MSM jest naturalnym źródłem siarki, koniecznej do syntezy białek, hormonów, tkanki łącznej oraz enzymów. Jako główny składnik kolagenu, siarka pomaga zapobiegać stanom zapalnym oraz wspomagać odtwarzanie tkanki łącznej. Skuteczność MSM wzrasta, gdy jednocześnie przyjmowana jest grupa witaminy C, która wspomaga jego wchłanianie oraz działanie. Suplement MSM zapobiega bólom i skurczom mięśni, ułatwia ich regenerację oraz poprawia obieg krwi. Ponieważ siarka odgrywa istotną rolę w procesach biochemicznych organizmu, suplementacja przy pomocy MSM pomaga w wielu problemach zdrowotnych takich jak astma, rozedma płuc, zapalenie stawów, bólach głowy, choroby skóry, żołądka, przewodu pokarmowego, krążenia i przyswajania substancji komórkowych. MSM sprawia, że komórki stają się bardziej elastyczne i przenikalne, pomagając organizmowi w szybkim wydalaniu wszelkich niepożądanych substancji. MSM nadaje skórze zdrowy wygląd i koloryt, redukuje zmarszczki, a także wzmacnia włosy i paznokcie. Suplementacja MSM przynosi także korzyści osobom chorującym na cukrzycę, wspomaga bowiem prawidłowe wchłanianie cukru i insuliny regenerując uszkodzoną trzustkę. MSM należy zażywać podczas spożywania posiłków.

Odtruwanie - usuwa z organizmu metale ciężkie takie jak ołów,kadm, rtęć. Pomaga w oczyszczaniu wątroby z toksyn. Siarka przyczynia się do powstawania glutationu, ważnego antyoksydanta (zwalczanie wolnych rodników).

Stanowi skuteczna ochronę przed środkami owadobójczymi - następuje neutralizacja acetylcholinestarazy i wydalanie z moczem szkodliwych substancji

Alergie - zmniejsza alergię na środki spożywcze, zmniejsza uczulenia na lekarstwa (aspiryna, antybiotyki)

Infekcje - zwalcza infekcje grzybicze oraz pasożytnicze skóry oraz wewnątrz organizmu

Włosy, skóra, paznokcie - redukuje blizny pooperacyjne, poprawia wygląd włosów, skóry i paznokci (wpływ na proteiny kolagenu)

Choroby płuc - poprawia stan zdrowia chorych na: bronchit, cysty w płucach, kaszel palaczy, krótki oddech

Reumatyzm - artretyzm - MSM zmniejsza dolegliwości artretyczne (ból, obrzęk, sztywność, stan zapalny), zmniejsza lub całkowicie zatrzymuje degenerację chrząstki stawowej

Opinie

Oceń 
2018-12-07

Do pani od wypadających włosów – kochana nie zastanawiaj się nawet sekundy, miałam totalnie ten sam problem, kłaki tysiącami zostawały mi na szczotce. Odkąd dowiedziałam się jak stosować msm problem się skończył, siarka organiczna okazała się strzałem w dziesiątkę. Ale uwaga nie poddawaj się po tygodniu czy dwóch, u mnie kuracja siarką msm trwała około 2 miesiące zanim zobaczyłam widoczne efekty. Ale tak to działa, suplement msm mogę polecić na włosy bez mrugnięcia okiem!

Oceń 
2018-12-01

Wysokiej jakości siarka organiczna, polecam zdecydowanie MSM na bóle stawów itp

Oceń 
2018-08-20

Jejku ale fajne opinie, sama chyba kupie. Szczerze to o suplemencie msm już słyszałam kilka razy, ale nigdy nie miałam jakoś okazji na zakupy. Opinie wasze mnie pewnie przekonają, bo od dawna zauważam, że wypadają mi i łamią się włosy. To coś koszmarnego, momentami nawet widać prześwity i skóra wystaje zza włosów. Uhhhh szampony i maseczki to pic na wodę, nic nie daje, dermatolog mówi, że to brak witamin. Ale biorę suplementy regularnie, suplement siarki jeszcze nie próbowałam, to moja ostatnia nadzieja, bo będę łysa! Ktoś potwierdza takie właściwości msm???

Oceń 
2018-06-16

Msm siarka organiczna powinna dostać laur konsumenta, takie moje zdanie. Idealnie oczyszcza organizm, jest też typowym składnikiem wielu przemian komórkowych, więc jej niedobory mogą mocno szkodzić w długiej perspektywie. Siarka organiczna kosztuje średnio około 40 zł w aptekach, więc macie nawet taniej. Siarka msm reklamowana jest jako suplement na stawy i kości, ale nie tylko, odczujecie znaczną poprawę urody, szczególnie włosów i paznokci. Będą mocniejsze. Moim zdaniem na włosy i paznokcie msm siarka organiczna nadaje się sto razy lepiej niż drogie odżywki z drogerii, które nabijają klientów w butelke, sorki takie moje zdanie

Oceń 
2018-05-01

U mnie świetnie zadziałała siarka organiczna na stawy. Mam od lat zwyrodnienia i bóle reumatyczne, niesamowicie się męczyłam. Widać brakowało mi właściwości msm, bo już po jednym opakowaniu czuć było różnicę. Przyjmuje się to w porządku, bez żadnych skutków ubocznych, na pudełku zresztą jest msm jak stosować. Suplement siarki jest warty swojej ceny, mocno wspomaga i odżywia, muszę powiedzieć, że nie zawiodłam się na opiniach w sieci. Dziwi mnie, że nigdy tego tematu nie poruszył mój lekarz i musiałam takie rzeczy szukać w internecie.

Oceń 
2018-04-27

Nasłuchałam się samych świetnych rzeczy o siarce organicznej i postanowiłam ją kupić jakieś 4 miesiące temu. Efekty są takie, na pewno mam mniej bóli reumatycznych, typowych dla mnie i nie raz wyciskających mi łzy z oczu. Siarka msm dobrze robi na włosy i paznokcie, mam już swoje lata, powiedzmy, że wiek młodzieńczy już dawno za mną, a mimo to skóra wygląda fajnie, zdrowo i świeżo. Msm organiczna siarka, bo tak to się chyba fachowo nazywa, podobno wpływa także na wiek biologiczny i wspomaga wiele przemian, o których nie mamy pojęcia. Trzeba sobie jasno powiedzieć – jemy słabo i brakuje nam bardzo wielu minerałów, suplement msm jest bardzo wskazany

Napisz swoją opinię !

Napisz opinię

MSM-SIARKA ORGANICZNA 250g

MSM-SIARKA ORGANICZNA 250g

Napisz opinię

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

6 innych produktów w tej kategorii: