Soki Naturalne

Najczęściej kupowane

Ostatnio przeglądane

Napój likopenowy LycoLife o smaku jabłko-granat(300 ml) Rewolucja w profilaktyce nowotoworów

Nowy

Wysyłka już od 15zł

9,50 zł

Więcej informacji

NAPÓJ LIKOPENOWY LYCOLIFE
Rewolucja w profilaktyce nowotoworów! 
Lycolife. Dbaj o zdrowie ze smakiem! Wraz z rosnącą skalą problemów zdrowotnych wzrasta zainteresowanie i zapotrzebowanie na nowe, nieinwazyjne sposoby leczenia oparte na produktach naturalnych o określonych właściwościach. Od wielu lat znajdują one zastosowanie w terapii i mogą być altenatywą w uzupełnieniem dla stosowanych obecnie leków syntetycznych. 
Pierwsze doniesienia na temat korzystnego wpływu likopenu na zdrowie pojawiły się już ponad 50 lat temu. Spostrzeżenia te dały początek badaniom na liniach komórowych, zwierzętach oraz badanion epidemilogicznym na ludziach, które potwierdziły prozdrowotne działanie likopenu. (*1)
Czerwony barwnik pomidora, likopen, jest jednym z najbardziej efektywnych przeciwutleniaczy - związków, które unieszkodliwiają w organiźmie wolne rodniki. Opatentowana technologia pozwala uzyskać pastę o wysokiej zawartości likopenu, która jako dodatek do soków owocowych podwyższa w nich zawartość przeciwutleniaczy i czyni je wartościowym składnikiem zdrowej diety. Likopen powoduje silny efekt ochronny przed rozwojem nowotorów płuc, wątroby, żołądka, prostaty, piersi, szyjki macicy, trzustki, jelita.

Ponadto ogranicza podziały komórek ostrej białaczki szpikowej, białaczki erytroblastycznej oraz chłoniaka typu Burkitta. (*2)

Wysokie spożycie likopenu zmniejsza ryzyko rozwoju chorób układu krążenia. (...) Likopen powoduje również obniżenie ciśnienia krwi u pacjentów z nadciśnieniem. W badaniach epidemiologicznych, w grupie osób z najwyższym stężeniem likopenu w surowicy (> 0,62 ug/g) obserwowano niższe o 46% ryzyko wystąpienia zawalu mięśnia sercowego niż u osób ze stężeniem likopenu w surowicy (<0,11 ug/g). (*3)
Codzienne spożywanie butelki napoju likopenowego dostarcza dawki 30 mg likopenu, który jest dwa razy lepiej przyswajalny przez organizm niż likopen ze świeżych pomidorów. 
Warto zaznaczyć, iż napoje likopenowe Lycolife wykorzystują technologię pozyskiwania aktywnego likopenu, przez co te smaczne napoje tak dobrze oddziałowują na ludzki organizm, a likopen w nich zawarty jest w całości przyswajalny przez ludzki organizm. Aktywny likopen występuje jedynie w stanie ciekłym i może być przechowywany jedynie w szklanych opakowaniach, a napój po otwarciu powinien zostać niezwlocznie wypity.
Likopen, najsilniejszy znany przeciwutleniacz pochodzenia rośl82go, jest uważany za jeden z najlepszych składników diety funkcjonalnej ograniczających profilerację komórek nowotworowych. Powoduje silny efekt ochronny przed rozwojem nowotworów płuc, wątroby, żołądka, prostaty, piersi, szyjki macicy, trzustki, jelita oraz chrobach układu krążenia. Bedąc najsilniejszym antyoksydantem likopen hamuje ponadto proces degeneracji komórek, dzięki czemu dłużej możemy zachwoać zdrowie i młody wygląd.
Likopen utrudnia wystąpienie chorób nowotworowych poprzez oddawanie swoich elektronów wolnym rodnikom (które są główną przyczyną występowania większości nowotworów) i neutralizowania ich zanim uszkodzą komórki ciała. Wolne rodniki to cząsteczki, które mają przynajmniej jeden niesparowany elektron. Likopen, będąc donorem elektronu, może neutralizować wolne rodniki. Jest w tym działaniu wyjątkowo skuteczny, co pokazują liczne badania naukowe.
Napój LycoLife zawiera skoncentrowany likopen (nie mniej niż 30 mg) w butelce. Jest w 100% wchłaniany przez organizm. Oferowany w czterech smakach doskonale uzupełnienia dietę osób ceniących sobie zdrowy tryb życia.
Zachorowalność na raka osób będących na diecie bogatej w pomidory i jego przetwory jest średnio o 30-40% niższa niż w grupie kontrolnej. Rosnąca liczba dowodów wskazujących na korzystne dla zdrowia działanie likopenu sprawia, że produkty zawierające ten związek cieszą się coraz większym zainteresowaniem. (*4)

Skład: Napój likopenowy LycoLife produkowany jest z naturalnych surowców na bazie wody głębinowej z dodatkiem koncentratu likopenu uzyskanego z pomidorów polskiej hodowli. Nie posiada on w swym składzie dodatku cukru białego, żadnych środków konserwujących, słodzików, sztucznych barwników czy soli. Zawiera 76 naturalnie występujący w owocach.

Opinie

Oceń 
2019-02-13

Mam pytanko, czy na soki likopenowe można być uczulonym? Siostrzenica interesuje się medycyną i zdrowym odżywianiem, ma świra na punkcie bardzo wielu takich produktów, między innymi polecała mi napoje likopenowe. Cena jest niezła jak na efekty, które opisujecie, ale jestem alergiczką i bardzo boję się złej reakcji. Jeśli ktoś ma doświadczenie z tym związane, bardzo proszę o opinię, jeśli potwierdzi się, że nie ma ryzyka, zaczynam testować soki likopenowe! Pozdrawiam cieplutkoooo

Oceń 
2018-10-28

Czy lubię? Nie specjalnie jest to mój ukochany smak, ale ktoś mądry kiedyś powiedział, że zdrowe rzeczy nie bywają smaczne. Likopen sok też jakoś zły nie jest, kwestia gustu. Za to sam likopen to remedium na wiele chorób, z tą profilaktyką przeciw nowotworowi to wiecie, ciężko sprawdzić, niby amerykańscy naukowcy dowiedli, ale czy to z doświadczenia ktoś na serio powie, nie ma takiej opcji. Ale ja pijam, na tę chwilę już 45 wiosen za mną i ani widu ani słychu o chorobach. Napoje likopenowe oceniam a mocne 5!

Oceń 
2018-08-02

Soki likopenowe są niestety wciąż mało popularne, a jako silny antyoksydant i wspomagacz odporności, powinien być na tapecie. Ludzie powinni wiedzieć, że medycyna naturalna jeszcze istnieje i ma się doskonale. Napój likopenowy to codzienna dawka zdrowych mikroskładników, o które niezwykle ciężko w normalnej diecie, w dodatku jest smaczny. Soki pomidorowe też są OK, w ogóle pomidory to takie warzywa, które powinniśmy jeść przetworzone, bo lepiej się przyswajają. Wyobraźcie sobie, że soki likopenowe mają jeszcze lepszą przyswajalność – moim zdaniem efektywny suplement w tej cenie się opłaca.

Oceń 
2018-07-13

Panie kaznodziejo, mój szlachetny przedmówco, jakby nie koncerny farmaceutyczne, to byś odleciał na pierwsze lepsze przeziębienie, taka prawda. A ten likopen sok to swoją drogą bardzo fajna rzecz, niby zwykły napój, a skarbnica zdrowia, lubię takie połączenia, coś jak nim2 łakocie i witaminy hehehe. W profilaktykę raka wierzę tak średnio, ale jeśli jest naukowe udokumentowanie, że napoje likopenowe pomagają, to czemu nie, zaszkodzić nie zaszkodzi, człowieka nie zrujnuje, a światełko na długie życie jest. Dla mnie warte polecenia, kupuje w swoim sklepie ekologicznym, tam cena napoju likopenowego jest mniejsza, jeśli kupisz od razu 6 butelek.

  • 1 z 2 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
Oceń 
2018-05-29

No cóż, na czym to nie zrobi się pieniędzy, jak nie na chorobach, prawda? Ale jeśli już przyjdzie mi chronić się przed nowotworem, to wolę kupić taki sok likopenowy, niż dać zarobić jednemu czy drugiemu koncernowi, który zarabia na ludzkim nieszczęściu. Tamci karmią swoich klientów nadzieją, tutaj przynajmniej otwarcie się pisze, że napój likopenowy może wspomóc i chronić przed bardzo wieloma chorobami, a przede wszystkim jest naturalny. To nie syntetyk stworzony by zbijać fortunę, oh jak ja nie cierpię koncernów farmaceutycznych… cena napoju likopenowego to mniej więcej tyle co 2 piwa – Polaku, zastanów się w co wolisz zainwestować!

  • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.

Napisz swoją opinię !

Napisz opinię

Napój likopenowy LycoLife o smaku jabłko-granat(300 ml) Rewolucja w profilaktyce nowotoworów

Napój likopenowy LycoLife o smaku jabłko-granat(300 ml) Rewolucja w profilaktyce nowotoworów

Napisz opinię

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

21 innych produktów w tej kategorii: