Suplementy diety

Najczęściej kupowane

Ostatnio przeglądane

SUFRIN-SIARKA BIOPRZYSWAJALNA 60 KAPSUŁEK

Nowy

Wysyłka już od 15zł

47,00 zł

Więcej informacji

SUFRIN TO SKUTECZNOŚĆ POTWIERDZONA WIELOLETNIM STOSOWANIEM

 

            Pierwszy na rynku polskim francuski, całkowicie naturalny preparat suplementujący dietę w siarkę bioprzyswajalną

 

SUFRIN to suplement diety produkcji francuskiej, przeznaczony dla osób dorosłych, złożony wyłącznie z naturalnych składników, którego głównym aktywnym składnikiem są związki łatwo przyswajalnej przez organizm bio-siarki, która została wzbogacona olejami – piniowym i lnianym – antyutleniaczami zwalczającymi wolne rodniki. Preparat został stworzony 400 lat temu i jest efektem pracy holenderskich alchemików, którzy na życzenie króla poszukiwali złota i eliksiru młodości. Choć alchemicy w dużej mierze działali w oparciu o intuicję i obserwację przyrody, współczesna wiedza medyczna i farmaceutyczna potwierdziła rolę i skuteczność składników preparatu w łagodzeniu skutków starzenia się organizmu oraz w utrzymywaniu organizmu w prawidłowym stanie i kondycji. Ze względu na wyjątkową skuteczność i działanie nie powodujące powstawania skutków ubocznych, pomimo upływu lat receptura preparatu oraz sposób jego wytwarzania nie zostały zmienione do dnia dzisiejszego. Naturalne składniki preparatu oraz receptura i sposób wytwarzania niezmienione od 400 lat są gwarancją skutecznego, sprawdzonego i bezpiecznego działania. Ponadto ze względu na biologicznie aktywne składniki oraz korzystny wpływ siarki na organizm, preparat charakteryzuje się bardzo wszechstronnym i kompleksowym działaniem. 

 

SUFRIN to supelement diety uzupełniający dietę w siarkę organiczną nieutlenioną zwaną bio-siarką.

 

Bio-siarka, ze względu na swe właściwości bierze czynny udział w procesach zachodzących w organizmie człowieka. Jest niezbędna do jego prawidłowego funkcjonowania, szczególnie przy:

 

dolegliwościach reumatycznych i zwyrodnieniowych – bio-siarka jest niezbędna do prawidłowego rozwoju chrząstek stawowych, ułatwia ich regenerację i sprawne funkcjonowanie – ponadto podobnie jak 83 lniany i piniowy zawarte w preparacie, posiada silne właściwości przeciwzapalne;


 

zaburzeniach funkcji wątroby i dróg żółciowych, szczególnie przy konieczności kuracji odtruwających – wątroba działa jak filtr oczyszczający wątrobę z toksyn, bio-siarka natomiast pomaga wątrobie w wykonywaniu czynności odtruwania oraz wspomaga produkcję kwasów żółciowych;


 

zmianach skórnych ( trądzik, łuszczyca, egzemy ) oraz dla ogólnej poprawy stanu skóry włosów i paznokci – bio-siarka jest podstawowym składnikiem keratyny – białka skóry, włosów i paznokci oraz kolagenu warunkującego prawidłowy ich wygląd, stan i elastyczność; bio-siarka oraz pozostałe składniki preparatu biorą również czynny udział w zwalczaniu stanów zapalnych oraz zakażeń grzybiczych skóry i mieszków włosowych; ponadto 83k piniowy i lniany są źródłem aktywnych przeciwutleniaczy zwalczających wolne rodniki, które są główna przyczyną starzenia się organizmu


-zachwianej równowadze psychofizycznej organizmu  ( przemęczenie psychofizyczne,  wycieńczenie organizmu) – bio-siarka jako składnik każdej komórki wpływa na prawidłowe funkcjonowanie całego organizmu, pełni rolę energetyczną uczestnicząc w wielu procesach enzymatycznych, ponadto wraz z manganem i fosforem jest niezbędna do prawidłowego funkcjonowania mózgu i układu nerwowego;


 

pierwszych oznakach starzenia się organizmu w celu spowolnienia i złagodzenia tego procesu – ze względu na obecność bio-siarki w strukturach białkowych każdej komórki organizmu, niektórych witaminach, hormonach i innych substancjach warunkujących prawidłowe funkcjonowanie organizmu, wpływa ona na możliwości regeneracyjne organizmu, opóźnia proces starzenia, działa energetyzująco i rewitalizująco; funkcje te wspomagają pozostałe składniki preparatu – przeciwutleniacze – olej piniowy i lniany, neutralizujące wolne rodniki, które są głównym powodem starzenia się organizmu.

 

UZUPEŁNIENIE DIETY W BIO-SIARKĘ POWODUJE EFEKTY PODOBNE DO KURACJI BALNEOLOGICZNYCH WODAMI SIARCZKOWYMI

 

SUFRIN – VERITABLE L’HUILE DE HAARLEM – źródło siarki BIO-przyswajalnej, uzyskał stosowne dopuszczenia GIS nr GIS-HŻ-4433-D-668/KO/04 do obrotu na terenie Polski oraz otrzymał pozytywną opinię Instytutu Żywności i Żywienia w Warszawie nr PD-2356/52/KO/04, jak również opinie autorytetów w dziedzinie medycyny i suplementacji diety.

 

Obecnie sprzedawany jest w opakowaniach jednostkowych zawierających 60 kapsułek – opakowanie zbiorcze to kartony 20 i 40 sztukowe ( wszystkie opatrzone stosownymi oznaczeniami oraz kodami kreskowymi).

 

SUFRIN  jest produkowany przez jedynego producenta na świecie oraz stanowi jedyny preparat na rynku polskim suplementujący dietę w siarkę bioprzyswajalną drogą dojelitową.

 

Opinie

Oceń 
2018-12-09

Preparaty z siarką zalecam osobom, które walczą z reumatyzmem i chorobami stawowymi. Ulga w dolegliwościach, lepsza motoryka, zobaczycie, że siarka surfin odmieni wasze życie. Ja mam już ponad 50 lat i trochę walczę z kiepskimi stawami, lekarstwa można wyrzucić do kosza, ale naturalne suplementy przeciwzapalne i minerały są świetne. Polecam połączyć siarkę surfin z kurkuminą i kadzidłowcem indyjskim. Taki zestaw świetnie zadziała przeciwzapalnie i uzupełni niedobory siarki w organizmie.

Oceń 
2018-10-22

Tabletki z siarką na włosy stały się całkiem popularne w naszych czasach, to dobrze bo pamiętam jeszcze z 10 lat temu miałam ten problem i nie bardzo mogłam od ręki znaleźć skuteczne rozwiązanie. Takie sklepy z suplementami online bardzo pomagają, można znaleźć opinie o siarce surfin i wielu innych ciekawych produktach, o których człowiek wcześniej nie miał pojęcia. Medycyna naturalna wciąż jest za mało rozpowszechniona, ludzi ciągle faszeruje się lekami podczas gdy tyle roślin, korzeni, grzybów czy owoców jest tak bardzo wartościowa dla naszego organizmu. Surfin siarka bioprzyswajalna u mnie zdała egzamin, mogę polecić na włosy, skórę i paznokcie.

Oceń 
2018-09-11

Warta swojej ceny, siarkę bioprzyswajalną mogę z czystym sumieniem polecić, u mnie udało się uregulować problemy skórne, prawdopodobnie alergiczne, chociaż nie mam pewności. Mam też znacznie lepsze samopoczucie, więcej energii i jakoś lepiej się wysypiam. Ponoć braki biosiarki mogą przenosić się na kiepski stan układu pokarmowego, a to znowu przekłada się na złe samopoczucie, bo jelita do drugi mózg człowieka. Siarka surfin mi odpowiada, nie będę inwestowała w droższe preparaty, bo ten działa. Tabletki biosiarki łączę z ziołami i kilkoma suplementami z witaminami, jestem bardzo zadowolona z efektu, wyglądam młodo i czuję się świeżo

Oceń 
2018-06-26

Preparaty z siarką robią się popularne, bo to jeden z istotniejszych pierwiastków w naszym organizmie, a bardzo niewiele mówi się o jego niedoborach. Surfin siarka bioprzyswajalna to najlepszy tego typu produkt na rynku, bo jest naturalny i tradycyjny, tak to można powiedzieć. Jeśli receptura nie zmienia się przez cztery setki lat i wciąż sprawia, że ludzie czują się i wyglądają młodziej, to po co szukać syntetycznych zamienników. Biosiarka jest tania, dobra i skuteczna, dla mnie na tę chwilę najlepszy suplement na uzupełnienie siarki, robię sobie kilka razy do roku takie kuracje.

Oceń 
2018-02-13

U mnie lekarz rodzinny zalecił suplementy z siarką bioprzyswajalną kiedy zgłosiłam u niego problemy z włosami i paznokciami. Kruszyły się i wypadały mi garściami, do tego stopnia, że zaczęłam panikować, brałam cynk i skrzyp polny ale bez efektu. Dopiero siarka surfin pomogła mi wyeliminować problem, okazało się, że miałam niedobory siarki w swoim organizmie. Tabletki biosiarki mi służą, dobrze się je łyka, żadnych efektów ubocznych, łącze jeszcze z kilkoma innymi suplementami, po około miesiącu już widać było, że tabletki z siarką na włosy działają, bo na szczotce zostawało dużo mniej.

Napisz swoją opinię !

Napisz opinię

SUFRIN-SIARKA BIOPRZYSWAJALNA 60 KAPSUŁEK

SUFRIN-SIARKA BIOPRZYSWAJALNA 60 KAPSUŁEK

Napisz opinię

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

12 innych produktów w tej kategorii: