Olejki CBD

Najczęściej kupowane

Ostatnio przeglądane

CannabiGold Balance 10% 12ml

Nowy

Wysyłka już od 15zł

218,00 zł

Więcej informacji

Olejek z ekstraktem konopnym CannabiGold to bezpieczny, naturalny, biologicznie aktywny produkt roślinny, który reguluje podstawowe funkcje Twojego organizmu, wzmocni go i pobudzi jego naturalne mechanizmy obronne. Sięgając po niego, długoterminowo inwestujesz w zdrowie swoje i swoich najbliższych!

Olejek CannabiGold jest oryginalnym polskim produktem, a jego jakość jest restrykcyjnie kontrolowana na każdym etapie produkcji. W przeciwieństwie do innych produktów konopnych, zawiera on gwarantowaną ilość aktywnego wyciągu z konopi. Nowoczesny proces ekstrakcji bez wykorzystania chemicznych rozpuszczalnych gwarantuje 100% czystość i naturalność olejku.

Wskazówki i przechowywanie

Opakowanie 12 ml wystarcza na ok. 1,5 miesiąca suplementacji.

1 kropla = ok. 10 mg fitokannabinoidów.

Zalecana dzienna porcja: dwa razy po 1 kropli (co odpowiada 20 mg fitokannabinoidów).

Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji. Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Chronić przed światłem.

Co zawiera olejek konopny CannabiGold?

Olej CannabiGold to naturalny, czysty ekstrakt z konopi siewnych, rozcieńczony w wysokogatunkowym oleju roślinnym, o zagwarantowanej ilości fitokannabinoidów. Do jego produkcji używa się wyłącznie surowca roślinnego, pochodzącego z certyfikowanych, ekologicznych upraw, prowadzonych bez nawozów sztucznych i pestycydów. Również w procesie jego ekstrakcji nie stosuje się syntetycznych rozpuszczalników, dzięki czemu zawiera on czynne substancje roślinne i jest całkowicie bezpieczny dla Twojego zdrowia.

O unikalnych właściwościach olejku konopnego decydują organiczne związki chemiczne, występujące wyłącznie w roślinach z gatunku cannabis. W konopiach występuje ich ponad 100, a ich działanie nawzajem się uzupełnia. Są one całkowicie bezpieczne, pozbawione właściwości psychoaktywnych i mają szerokie spektrum dobroczynnego działania na ludzkie ciało i samopoczucie.

Olej CannabiGold, wytwarzany ze starannie selekcjonowanego surowca przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii, nie zawiera chemicznych rozpuszczalników, konserwantów, pozostałości po pestycydach i nawozach sztucznych, syntetycznych dodatków czy substancji psychoaktywnych. Jest on bogatym w cenne substancje roślinne, legalnym, w 100% czystym produktem natury, opracowanym z myślą o Twoim zdrowiu i dobrym samopoczuciu.

Kto może przyjmować olej konopny ?

Wyciąg z konopi jako naturalny roślinny produkt jest dla Ciebie – niezależnie od wieku, możesz go przyjmować w celu wzmocnienia organizmu lub w ramach profilaktyki. Nie ma przeciwwskazań do stosowania go u dzieci czy osób starszych. Stosując go, masz pełną gwarancję, że nie działa on psychoaktywnie, nie uzależnia, nie powoduje trwałych skutków ubocznych ani nie grozi przedawkowaniem.

Jak działa olej z konopni CannabiGold?

Wyciąg z konopi siewnej działa holistycznie, co oznacza, że stymuluje on kompleksowo różne funkcje Twojego organizmu i pozwala mu utrzymać naturalną równowagę, będącą warunkiem zdrowia i dobrego samopoczucia. W przeciwieństwie do syntetycznych substancji, jego działanie nie ogranicza się do jednego objawu czy organu.

Jeżeli zastosujesz go w ramach profilaktyki, oczekuj:

uregulowanie_zyciowych_funkcji.png?700


Uregulowania istotnych życiowych funkcji organizmu

Ekstrakty konopne korzystnie wpływają na ciśnienie krwi oraz poprawiają przebieg procesów metabolicznych. Relaksują i zmniejszają negatywny wpływ stresu na organizm.


system_immunologiczny.png?702

.
Stymulacji systemu immunologicznego

Olejek konopny CannabiGold jest bogatym źródłem silnych antyoksydantów, które chronią organizm przed atakiem wolnych rodników, poprawiając funkcjonowanie układu odpornościowego. Antyutleniacze zapobiegają także pojawianiu się stanów zapalnych, będących częstą przyczyną wielu chorób. 


regeneracji_w_okresie_zmozonego_wysilku.

.
Regeneracji w okresie wzmożonego wysiłku

Wyciąg konopny skutecznie pomoże Ci zregenerować organizm po treningu. Jeśli intensywnie uprawiasz sport, zacznij stosować go codziennie. Z uwagi na swoje właściwości przeciwskurczowe i łagodzące, rozluźnia on mięśnie i przyspiesza powrót do sił i pełnej formy po intensywnym treningu.


 

Produkty CannabiGold możesz również stosować uzupełniająco w trakcie konwencjonalnych terapii. Jego nadzwyczajne, korzystne dla zdrowia właściwości potwierdzone są zarówno tradycją, jak i nowoczesnymi badaniami:

wsparcie_dla_systemu_nerwowego.png?706

Wsparcie dla systemu nerwowego.

Aktywne związki roślinne, zawarte w olejku, ułatwiają zasypianie i pomagają osiągnąć stan uspokojenia i relaksacji. Wpływają także na poprawę nastroju i dobre samopoczucie nawet w stresujących sytuacjach.

pozytywny_wplyw_na_uklad_ruchu_2.png?708

Pozytywny wpływ na układ ruchu

Ekstrakty konopne są pomocne w trosce o zdrowy i wydolny układ ruchu – zwiększają one ochronę organizmu przed stanami zapalnymi, działają łagodząco i wyciszająco, także w przypadku dolegliwości bólowych.oczyszczanie_organizmu.png?710

Oczyszczanie organizmu

Wyciąg z konopi wspomaga oczyszczanie organizmu, dlatego mogą stosować go wspomagająco osoby chcące zerwać z nałogami i dążące do usunięcia toksyn z organizmu, w celu przywrócenia mu zdrowej równowagi.

ochrona_komorek_nerwowych.png?712

Ochrona komórek nerwowych

Fitokannabinoidy korzystnie wpływają na mózg i poprawiają procesy regeneracyjne komórek nerwowych. Usprawniają one pamięć i myślenie, dzięki czemu są wskazane dla osób w wieku podeszłym, zagrożonych demencją.

wsparcie_prawidlowego_funkcjonowania_org

Wsparcie prawidłowego funkcjonowania organizmu na poziomie komórkowym

Wyciąg z konopi sprzyja naturalnym procesom na poziomie komórkowym, których zadaniem jest ochrona organizmu przed nowotworami. Jego właściwości mają także pozytywny wpływ na stan pacjentów w trakcie chemioterapii, ponieważ wzmacnia on apetyt, obniża stres i działa ogólnie wzmacniająco i relaksująco.

Opinie

Napisz opinię

CannabiGold Balance 10% 12ml

CannabiGold Balance 10% 12ml

Napisz opinię

2 innych produktów w tej kategorii: