YERBA MATE

Najczęściej kupowane

Ostatnio przeglądane

Amanda Limon Cytrynowa 500g

Nowy

Wysyłka już od 15zł

25,00 zł

Więcej informacji

Yerba mate Amanda Limon to orzeźwiające połączenie aromatu limonki z delikatną siłą naparu ostrokrzewu paragwajskiego. Propozycja dla miłośników cytrusowych smaków. Doskonale się sprawdzi podczas upałów w postaci terere.


Opis i działanie:
Amanda Limon jest yerbą przeznaczoną dla każdego. Wyraźnie cytrynowy smak osadzony w bazie wytrawnej goryczki ostrokrzewu paragwajskiego to połączenie orzeźwiające. W efekcie początkujący mateista z łatwością przejdzie przez pierwsze doznania jakich dostarcza napar. Szczególnie dotychczasowi miłośnicy herbaty z cytryną. Również tradycjonaliści odnajdują w Amandzie Limon atrakcyjną odskocznię od ziemistej codzienności. Cytrynowa yerba stanowi doskonałą podstawę do przygotowania terere, czyli yerby na zimno. Bo ostrokrzew jest rośliną unikalną, oddaje swój smak również w kontakcie z lodowatą wodą. Tak przygotowany napój będzie dla nas źródłem całego bogactwa witamin podczas upalnych dni. Delikatne pobudzenie i łagodny smak czynią z tej propozycji Amandy yerbę na każdy dzień.


Zawartość opakowania:
Drobno cięte listki z gałązkami w obecności pyłu.
(ostrokrzew paragwajski, naturalny aromat cytrynowy)


Smak i aromat:
Łagodny smak goryczki w połączeniu wyraźnie z cytrusowym aromatem limonki. Wyczuwalne nuty kwaskowate i słodkie. Klasyczna yerba w wysokogatunkowym wydaniu.


Dodatkowe informacje:
Doskonale nadaje się jako naturalne źródło sił witalnych. Chętnie sięgają po nią początkujący smakosze naparów z yerba mate. Jej delikatny smak i mocna siła pobudzania gwarantują łagodne wprowadzenie w świat mateizmu. Producent deklaruje, że Amanda Naranja jest pozbawiona glutenu. Dlatego śmiało można ją polecić cierpiącym na celakię.

Opinie

Napisz opinię

Amanda Limon Cytrynowa 500g

Amanda Limon Cytrynowa 500g

Napisz opinię

8 innych produktów w tej kategorii: