Produkty z Milówki

Najczęściej kupowane

Produkty z Milówki

Jesteś tym, co jesz – to prost zasada, którą powinniśmy kierować się podczas zakupów spożywczych. Produkty z Milówki zostały dodane do naszej oferty ze względu na ich wyjątkową jakość i doskonały smak, a także szereg walorów odżywczych, o jakie trudno w przypadku innych przystawek. Zdrowe żywienie z udziałem produktów z Milówki to dobry krok w k...

Jesteś tym, co jesz – to prost zasada, którą powinniśmy kierować się podczas zakupów spożywczych. Produkty z Milówki zostały dodane do naszej oferty ze względu na ich wyjątkową jakość i doskonały smak, a także szereg walorów odżywczych, o jakie trudno w przypadku innych przystawek. Zdrowe żywienie z udziałem produktów z Milówki to dobry krok w kierunku diety bogatej w witaminy oraz minerały niezbędne do prawidłowego rozwoju i dobrej ogólnej kondycji organizmu.

Kapusta kiszona z Milówki od ponad 30 lat jest ozdobą stołów nie tylko na Śląsku, ale i w całej Polsce. Produkt ten może stać się samodzielną przystawką do obiadu lub bazą dla zdrowych surówek i soków. Kapusta kiszona z Milówki jest uprawiana w sposób tradycyjny i naturalny, jest więc nośnikiem całego bogactwa witamin i pierwiastków – kapusta kiszona była sposobem na uniknięcie takich chorób jak szkorbut w czasach długich podróży morskich u średniowiecznych żeglarzy. Kapusta kiszona ma zdrowy wpływ na układ pokarmowy ze względu na obecność naturalnych kwasów (gwarantuje równowagę biotyczną). Kapusta kiszona z Milówki jest produktem niepasteryzowanym.

Do produktów z Milówki należą także popularne buraczki. Dostarczane są na polskie stoły w formie wiórków, idealnie nadają się zatem do obiadu w formie zdrowej przystawki. Są niezastąpione w walce z anemią i bardzo skutecznie wzmacniają układ krwionośny. Duża zawartość kwasu foliowego jest ważnym elementem, jeśli idzie o dietę kobiet w ciąży. Betanina, która zawarta jest w burakach, jest bardzo silnym przeciwutleniaczem i twierdzi się, że może być ona jednym z najskuteczniejszych środków do walki z nowotworem. Produkty z Milówki są zatem idealnym połączeniem smacznej i zdrowej kuchni.

Więcej

Produkty z Milówki  Jest 2 produktów.

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów