|
MASZ (0) PRODUKTÓW W KOSZYKU
SUMA: 0.00 PLN ZAMAWIAM

Sklep Ekologiczny poleca:

olej cedrowy, olej lniany, olej z pestek dyni, olej kokosowy, olej z wiesiołka, olej z czarnuszki, czystek herbata, miód manuka, sok z aronii, sok z czarnego bzu, sok z noni, cukier brzozowy, olej arganowy, stevia

MIÓD MANUKA (400+) 250g

Produkt dostępny
Ilość sztuk:
Wysyłka:
PRZESYŁKA KURIERSKA GLS (pobranie) - 19.00 PLN
PRZESYŁKA KURIERSKA GLS (przedpłata) - 15.00 PLN
Odbiór osobisty - 0.00 PLN
CENA: 135.00 PLN

MIÓD MANUKA 400+MGO Certyfikowany 250g

POJEMNOŚĆ - 250g to 25 rekomendowanych porcji miodu.

Certyfikowany poziom Methylglyoxalu

Miód Manuka jest dobrze znany ze swoich wyjątkowych zdrowotnych właściwości. Od wieków używany przez Maorysów - rdzennych mieszkańców Nowej Zelandii. Odkrycia nowoczesnej nauki dowiodły, że miód ten posiada wyjątkową antybakteryjną aktywność niespotykaną w innych miodach.

Watson & Son z dumą zbiera i pozyskuje ten wyjątkowy miód z najbardziej odległych nieskażonych regionów Nowej Zelandii. Gwarantujemy, że nasz Aktywny miód Manuka ma przebadany poziom Methylglyoxalu, zweryfikowany przez certyfikowane niezależne laboratorium.

Methylglyoxal jest aktywnym składnikiem miodu Manuka, i jego obecność świadczy o unikalnych antybakteryjnych właściwościach miodu. Im wyższy wskaźnik, tym wyższa aktywność. Miód Manuka MG 400+ [mg/kg] to użyteczny stopień zawartości Methylglyoxalu. Oznacza to, że każdy jeden kilogram Miodu Manuka 400+MGO zawiera przynajmniej 400 miligramów Methylglyoxalu. 

Właściwości miodów z manuki

Przełomowe odkrycia T. Henle pozwoliły udowodnić, że miód manuka ma silne właściwości lecznicze i może być stosowany nawet w medycynie. Potwierdzono to późniejszymi badaniami, w których między innymi wykorzystano miód w skutecznym leczeniu trudno gojących się ran. Udokumentowano przypadki wyleczenia wrzodów skórnych, ropni i owrzodzeń, a nawet dobroczynnego wpływu w czasie leczenie tasiemca czy nowotworów m.in. piersi, skóry czy jelita grubego. Dziś już wiadomo, że to dzięki MGO miód manuka znacznie poprawia samopoczucie chorego i ma liczne właściwości lecznicze. Do najważniejszych zaliczamy działania: antybakteryjne, przeciwzapalne, antyoksydacyjne (zwalczające wolne rodniki), antyseptyczne, przeciwwirusowe i przeciwgrzybiczne. Miód z manuki ma dzięki temu szerokie zastosowanie w życiu codziennym. Wykorzystuje się go m.in. w:

• Leczeniu poważnych ran 
Miód manuka w tym przypadku działa jak najlepszy opatrunek i lekarstwo w jednym. Zapobiega przenikaniu infekcji, ułatwia gojenie dzięki odpowiedniemu nawilżeniu, zasklepia ranę, minimalizuje powstawanie blizn i zrostów oraz ułatwia oczyszczanie rany. Dobrze sprawdza się w leczeniu ran oparzeniowych i owrzodzeń, czyli tych wyjątkowo podatnych na infekcje i obciążonych ryzykiem powikłań.

•Profilaktyce przeciwzapalnej
Miód manuka dzięki właściwościom antybakteryjnym minimalizuje wystąpienie stanu zapalnego , który miewa poważne konsekwencje dla zdrowia – od bólowych po silne reakcje stanowiące zagrożenie dla całego organizmu.

•Problemach żołądkowych 
Wielokrotnie udowodniono dobroczynny wpływ miodu na dolegliwości żołądkowe i jelitowe (wrzody, refluks, zespół jelita drażliwego). Miód manuka skutecznie zahamowuje rozwój bakterii Helicobacter Pyroli – odpowiedzialnej za występowanie wrzodów żołądka, a także łagodzi dolegliwości bólowe.

Oprócz wymienionych zastosowań miód manuka sprawdza się także w zwiększaniu odporności organizmu, w leczeniu problemów skórnych takich jak trądzik czy łuszczyca, wykorzystuje się go również w leczeniu przeziębień i grypy, chorobach gardła, jest także skuteczny w usuwaniu osadu i kamienia nazębnego, a także leczeniu zapalenia dziąseł.

400+MGO <=> NPA 12+ 


Podobne Produkty
Sklep Ekologiczny EkoFlos
ul. Pszczyńska 3 | 43-190 Mikołów
kom.:533 122 155
tel.: 32 226 30 53 | sklep@ekoflos.pl
Informacje
Regulamin
Polityka prywatności
O sklepie
Zwroty i reklamacje
Płatność i dostawa
Pomoc
Kontakt
Mapa sklepu

Copyright © 2013 Sklep Ekologiczny Ekoflos, All Rights Reserved

DESIGNED BY: